Πέμπτη, 19 Ιουλίου 2012

Γιουρόπα Ληγκ 2012 – 2013 Δεύτερος προκριματικός γύρος

Οι αγώνες του δεύτερου προκριματικού γύρου διεξάγονται
19 Ιουλίου και 26 Ιουλίου


 Καζάρ Λανκαράν (Αζερμπαϊτζάν) - Λεχ Πόζναν (Πολωνία)  1 - 1
 Εσκη Σεχηρ Σπορ (Τουρκίας) - Σαιντ Τζόνστον (Σκωτία)  2 - 0
Χάυντουκ Σπλιτ (Κροατία) - Σκόντο Ρίγα (Λεττονία) 2 - 0 
 ΑΪΚ (Σουηδία) - Χαφναρφιορντούρ (Ισλανδία) 1 - 1
 Ρένοβα (Σκοπια) - Γκομέλ (Λευκορωσία) 0 - 2
 Ναφτάν (Λευκορωσία) - Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)  3 - 4
Βοϊβοντίνα (Σερβία) - Σούντουβα (Λιθουανία)  1 - 1
 Γιβάσκιλα (Φινλανδία) - Ζέτα (Μαυροβούνιο) 3 - 2
 Γιούνγκ Μπόυς (Ελβετία) - Ζίμπρου Κισσινάου (Μολδαβία) 1 - 0
 Λοκομοτίβ Πλόντιβ (Βουλγαρία) - Φίτεσσε (Ολλανδία) 4 - 4
 Τίρανα (Αλβανία) - Αάλεσουντ (Νορβηγία)  1 - 1
 Μέταλουργκ Ντόνετσκ (Ουκρανία) - Σελίκ Νίκσιτς (Μαυροβούνιο) 7 - 0 
 Μακάμπυ Νετάνια (Ισραήλ) - Κουόπιο (Φινλανδία)  1 - 2
 Μλάντα Μπόλεσλαβ (Τσεχία) - Θορ Ακουρεΐρι (Ισλανδία)  3 - 0
 Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία) - Ανόρθωση (Κύπρος) 1 - 3
Μιλσάμι (Μολδαβία) - Ακτόμπε (Καζακστάν)   4 - 2
 Σλάβεν Κοπρίβιντσα (Κροατία) - Πόρτανταουν (Βορειος Ιρλανδία) 6 - 0
 Σερβέτ (Ελβετία) - Γκαντζασάρ (Αρμενία) 2 - 0
 Τβέντε (Ολλανδία) - Ιντερ Τούρκου (Φινλανδία) 1 - 1
 Ζαλγκίρις (Λιθουανία) - Αντμίρα (Αυστρία) 1 - 1
 Οσιγιεκ (Κροατία) - Κάλμαρ (Σουηδία)  1 - 3
 Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία) - Βιντεοτόν (Ουγγαρία) 1 - 1
 Ραπίντ Βουκουρεστίου (Ρουμανία) - Μιλικόσκυ (Φινλανδία) 3 - 1
 Βικτωρια Πλζεν (Τσεχία) - Μέταλουργκ Ρουστάβι (Γεωργία)  1 - 3
 Μούρα (Σλοβενία) - ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)  0 - 0
 Ιντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν) - Αστερας Τριπολης 1 - 1
Γκεντ (Βέλγιο) - Ντυφερντάνζ (Λουξεμβούργο) 1 - 0
 Ανζί (Ρωσία) - Χόνβεντ (Ουγγαρία)  1 - 0
Λέφσκυ Σόφιας (Βουλγαρία) - Σαράγιεβο (Βοσνία)  1 - 0
 Μέταλουργκς Λιέπαγιας (Λεττονία) - Λέγκια Βαρσοβίας (Πολωνία) 2 - 2
 Σαχτιόρ (Λευκορωσία) - Ριντ (Αυστρία) 1 - 1
 Μπνέη Γιεχούντα (Ισραήλ) - Σιράκ (Αρμενία) 2 - 0
 Ρόζενμποργκ (Νορβηγία) - Ορνταμπάσι Σιμκέντ (Καζακστάν) 2 - 2
  Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία) - Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία)  3 - 1
Ντάτσια Κισσινιάου (Μολδαβία) - Ελφσμποργκ (Σουηδία)  1 - 0
 Σιρόκι - Σαιντ Πάτρικς (Ιρλανδία) 1 - 1
 ΑΠΟΕΛ - Σένιτσα (Σλοβακία)  2 - 0 
Ρουχ Χορζωφ - Μέταλουργκ Σκοπίων (Σκοπια) 3 - 1
 Ααρχους (Δανία) - Ντίλα Γκόρι (Γεωργία) 1 - 2
 Ολυμπια Λιουμπλιάνας (Σλοβενία) - Τρόμσο (Νορβηγία) 0 - 0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου