Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2012

Δ΄Κατηγορια, 2012 - 2013 Αποτελέσματα 5ης και 6ης αγωνιστικής

Το ντέρμπυ των βορείων προαστείων μεταξύ Κηφισιάς και Πεύκης βρήκε
νικήτρια τη γηπεδούχο ομάδα η οποία επικράτησε με 2 - 1 και απολαμβάνει
την μοναξιά στη κορυφή της βαθμολογίας του ογδόου ομίλου,. Για τον ίδιο
όμιλο,το Αιγάλεω συνέχισε το νικηφόρο σερί του και κυνηγάει τη Κηφισιά
στη πρώτη θέση,. http://apolitikokafeneio.com/forum/index.php?topic=236.0

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Κυριακή, 25/ 11

Ολυμπιακός Ροδόπολης - Δόξα Πετρούσας 1 - 0
Προσοτσάνη - Μέγας Αλεξανδρος Νεας Ζίχνης 4 - 2
Αναγέννηση Σερρών - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 4 - 1
Αρης Ακροπόταμου - ΠΑΟ Κοσμίου 1 - 0
Ορφέας Ελευθερούπολης - Εβρος Σουφλίου 1 - 1

http://www.periferiako.com/apotelesmata_podosfairo.htm
http://www.periferiako.com/bathmologies_podosfairo.htm


2ος ΟΜΙΛΟΣ
:
Κυριακή, 25/ 11

Διγενής Λακκώματος - ΠΑΟΚ Κρηστώνης 3 - 0
Κιλκισιακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1 - 4
Αχιλλέας Τριανδίας - Εθνικός Μαλγάρων 1 - 0
Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Αγιονερίου 1 - 0
Καμπανιακός - Δόξα Χέρσου 3 - 1

3ος ΟΜΙΛΟΣ
:
Κυριακή, 25/ 11

ΑΜΕΣ Αχιλλέας - Γρεβενά Αεράτα 2 - 0
Ενωση Αποστόλου Παύλου - Αλεξάνδρεια 1 - 0
Νάουσα - Κοζάνη 0 - 2
Πυρσός Γρεβενών - Κάστωρ ΑΟ 0 - 2
Μακεδονικός Κοζάνης - Λευκάδια Ημαθίας 0 - 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή, 25/ 11

Αχιλλέας Δομοκού - Ελασσόνα 2 - 1
Kαρδίτσα - Αμπελωνιακός 0 - 0
Πυργετός - Ρήγας Φεραίος 2 - 0
Δωτιέας Αγιάς - ΑΕ Λεονταρίου 2 - 0
ΑΟ Γραβιάς - Αίολος 4 - 0

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή, 25/ 11

Αναγέννηση Περιβολίου - Φιλοθέη Αρτας 1 - 2
Μετέωρα - Οδυσσέας Νυδρίου 2 - 1
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Μεσολόγγι 1 - 0
Αετός Διασέλλου - Ολυμπος Κέρκυρας 0 - 0
Αρης Αιτωλικού - Εθνικός Φιλιππιάδας 1 - 0

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Χθες, 24/ 11

Παναρκαδικός - Αχαϊκή 1 - 1

Kυριακή, 25/ 11

ΠΦΟ Πανόπουλου - Εράνη Φιλιατρών 3 - 0
Εθνικός Μελιγαλά - Δόξα Νέας Μανωλάδας 2 - 1
Διαγόρας Βραχνέικων - Πάμισος 3 - 0
Εθνικός Σαγέικων - Ατρόμητος Λάππα 1 - 1

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή, 25/ 11

Πανναυπλιακός - Πέλοπας Κιάτου 2 - 0
Παρνασσός - Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1 - 0
Πορτοχελιακός - Πανελευσινιακός 0 - 1
Λουκισίων ΑΟ - Χαλκίδα 1 - 0
Μανδραϊκός - Ενωση Ερμιονίδας 1 - 1

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή, 25/ 11

Αιγάλεω - Ηλυσιακός 2 - 0
Κηφισιά - Πεύκη 2 - 1
Ιάσων - ΠΑΟ Ρουφ 4 - 0
Νέα Ιωνία - Αιολικός 2 - 0
Τράχωνες - Αγιαξ Ταύρου 5 - 1

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή, (23/ 11)

Τριγλία Ραφήνας - Ανω Μερά 2 - 1

Χθες, 24/ 11

Ολυμπιακός Λαυρίου - ΑΟ Δικαίου 0 - 1

Κυριακή, 25/ 11

Αστέρας Βάρης - Ατρόμητος Πειραιά 0 - 1
Κερατσίνι - Νικολακάκης 1 - 3
Ιωνικός - Περαμαϊκός 4 - 1
Διαγόρας Ρόδου - Πανναξιακός 1 - 5

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή, 25/ 11

Ερμής Ζωνιανών - Ηρόδοτος 2 - 1
ΑΕ Κατσαμπά - Κισσαμικός 1 - 2
ΠΑΟ Κρουσώνα - ΟΦ Ιεράπετρας 1 - 0
Ατσαλένιος - Γιούχτας 1 - 0
Αναγεννησις Ιεράπετρας - Πατούχας 1 - 1
http://dailygoal.gr/shownews.php?new_id=13174
http://www.dailygoal.gr/shownews.php?new_id=13831

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου