Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2013

Δ΄ Κατηγορια, 2012 - 2013, 12η και 13η αγωνιστική

http://apolitikokafeneio.com/forum/index.php?topic=236.0

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και στους δέκα ομίλους:

1ος όμιλος - 12η αγωνιστική (27/1-)

ΠΑΟ Κοσμίου - Ολυμπιακός Ροδόπολης (αναβλήθηκε)
Εβρος Σουφλίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος (αναβλήθηκε)
Προσοτσάνη - Δόξα Πετρούσας 0 - 3
Μέγας Αλεξανδρος Νεας Ζίχνης - Αναγέννηση Σερρών 2 - 2
Ορφέας Ελευθερούπολης - Αρης Ακροπόταμου 2 - 3

2ος όμιλος - 12η αγωνιστική (27/1-)

Εθνικός Νεου Αγιονερίου - Διγενής Λακκώματος 0 - 1
Δόξα Χέρσου - Εθνικός Μαλγάρων 1 - 2
Κιλκισιακός - ΠΑΟΚ Κρηστώνης 1 - 1
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας 3 - 0
Καμπανιακός - Αγροτικός Αστέρας 2 - 2

3ος όμιλος - 13η αγωνιστική (27/1-)

Γρεβενά Αεράτα - Μακεδονικός Κοζάνης 3 - 3
Πυρσός Γρεβενών - Παναργειακός Αργους Ορεστικού 2 - 1
Ενωση Αποστόλου Παύλου - Λευκάδια 2 - 1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Κάστωρ 0 - 1
Κοζάνη - Αλεξάνδρεια 2 - 0

4ος όμιλος - 13η αγωνιστική (27/1-)

Ελασσόνα - Ανδρούτσος Γραβιάς 1 - 0
Δωτιέας Αγιάς - Λαμία 2 - 1
ΑΟ Καρδίτσα - Αίολος 6 - 0
Αχιλλέας Δομοκού - ΑΕ Λεονταρίου 0 - 2
Ρήγας Φεραίος - Αμπελωνιακός 0 - 0

5ος όμιλος - 13η αγωνιστική (27/1-)

Οδυσσέας Νυδρίου - Αρης Αιτωλικού 1 - 0
Αετός Διασέλλου - Τρίκαλα 2 - 1
Αναγέννηση Περιβολίου - Εθνικός Φιλιππιάδας 0 - 2
Μετέωρα - Ολυμπος Κέρκυρας 3 - 2
Μεσολόγγι - Φιλοθέη Αρτας 3 - 0

6ος όμιλος - 12η αγωνιστική (27/1-)

Πάμισος - ΠΦΟ Πανόπουλου 0 - 1
Ατρόμητος Λάππα - Αχαϊκή 0 - 0
Εθνικός Μελιγαλά - Εράνη Φιλιατρών 1 - 0
Δόξα Νέας Μανωλάδας - Παναρκαδικός 1 - 2
Εθνικός Σαγέικων - Διαγόρας Βραχνέικων 2 - 0

7ος όμιλος - 13η αγωνιστική (27/1-)

Πέλοπας Κιάτου - Μανδραϊκός 1 - 0
Λουκίσια - Παναργειακός 0 - 3
Παρνασσός - ΑΕ Ερμιονίδας 0 - 4
Πανναυπλιακός - Χαλκίδα 1 - 0
Πανελευσινιακός - Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2 - 0

8ος όμιλος - 13η αγωνιστική (27/1-)

Ηλυσιακός - Τράχωνες 4 - 1
Νέα Ιωνία - Περιστέρι 3 - 0
Κηφισιά - Αγιαξ Ταύρου 3 - 0
Αιγάλεω - Αιολικός 1 - 0
ΠΑΟ Ρουφ - Πεύκη 2 - 1

9ος όμιλος - 13η αγωνιστική (26 - 27/1-)

Ατρόμητος Πειραιά - Ολυμπιακός Λαυρίου 1 - 1
Ιωνικός - Διαγόρας Ρόδου 1 - 0
Τριγλία Ραφήνας - Πανναξιακός 1 - 1
Κερατσίνι - ΑΟ Δικαίου 1 - 1
Αστέρας Βάρης - Περαμαϊκός 1 - 0
Ανω Μερά - Νικολακάκης 0 - 3

10ος όμιλος - 12η αγωνιστική (27/1-)

Γιούχτας - Ερμής Ζωνιανών 2 - 4
Πατούχας - ΟΦ Ιεράπετρας 0 - 1
ΑΕ Κατσαμπά - Ηρόδοτος 0 - 0
Κισσαμικός - ΠΑΟ Κρουσώνα 2 - 1
Αναγέννση Ιεράπετρας - Ατσαλένιος 1 - 1

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου