Πέμπτη, 31 Ιανουαρίου 2013

Γ' Κατηγορια 6η - 11η αγωνιστική

Βορειος Ομιλος

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής

Αιγινιακός - Τηλυκράτης 1 - 0
Δόξα Κρανούλας - Απόλλων Καλαμαριάς 1 - 2
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Αναγέννηση Καρδίτσας 2 - 0
Οδυσσέας Κορδελιού - Βατανιακός 3 - 2
Κασσιόπη - Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 - 0
Τύρναβος - Ζάκυνθος 1 - 0

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός 2 - 2
Δόξα Κρανούλας - Κασσιόπη 0 - 1
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Τύρναβος 2 - 2 ()
Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Σιδηροκάστρου 1 - 0
Βατανιακός - Τηλυκράτης 2 - 1
Ζάκυνθος - Οδυσσέας Κορδελιού 2 - 1

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής

Εθνικός Σιδηροκάστρου - Κασσιόπη 2 - 0
Οδυσσέας Κορδελιού - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 1
Τύρναβος - Δόξα Κρανούλας 1 - 0
Ζάκυνθος - Βατανιακός 1 - 2
Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς 1 - 1
Τηλυκράτης - Αναγέννηση Καρδίτσας 1 - 1

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής

Δόξα Κρανούλας - Οδυσσέας Κορδελιού 2 - 4
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Τύρναβος 2 - 1
Απόλλων Καλαμαριάς - Τηλυκράτης 2 - 0
Κασσιόπη - Αιγινιακός 0 - 0
Βατανιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0 - 4

*** Ο Οικονόμος Τσαριτσάνης έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής

Αιγινιακός - Τύρναβος 2 - 1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Καλαμαριάς 1 - 1
Οδυσσέας Κορδελιού - Εθνικός Σιδηροκάστρου 4 - 1
Τηλυκράτης - Κασσιόπη 0 - 3
Ζάκυνθος - Δόξα Κρανούλας 0 - 0

*** Ο αγώνας Οικονόμος Τσαριτσάνης - Βατανιακός δεν διεξήχθη
λόγω παραίτησης της Θεσσαλικής ομάδας από τη Football League 2,.

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής

Αιγινιακός - Οδυσσέας Κορδελιού 2 - 2
Δόξα Κρανούλας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 0 ανευ αγωνος
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Ζάκυνθος 3 - 0
Απόλλων Καλαμαριάς - Βατανιακός 1 - 2
Κασσιόπη - Αναγέννηση Καρδίτσας 3 - 0
Τύρναβος - Τηλυκράτης 2 - 1

* Ο Οικονόμος Τσαριτσάνης έχει αποχωρήσει από τη Football League 2

Νοτιος Ομιλος

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής

Αστέρας Μαγούλας - Χανιά 0 - 0
Επισκοπή - Φωστήρας 0 - 2
Πανηλειακός - Κόρινθος 2 - 1
Ρούβας - Παναιγιάλειος 2 - 2
Γλυφάδα - Προοδευτική 3 - 1

ΡΕΠΟ: Καλαμάτα

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

Καλαμάτα - Επισκοπή 0 - 1
Αχαρναϊκός - Προοδευτική 1 - 0
Φωστήρας - Αστέρας Μαγούλας 2 - 0
Κόρινθος - Γλυφάδα 2 - 0
Παναιγιάλειος - Πανηλειακός 2 - 2

ΡΕΠΟ: Ρούβας

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής

Αστέρας Μαγούλας - Καλαμάτα 1 - 0
Επισκοπή - Ρούβας 1 - 0
Γλυφάδα - Παναιγιάλειος 1 - 3
Προοδευτική - Κόρινθος 1 - 1 ()
Χανιά - Αχαρναϊκός 1 - 0

ΡΕΠΟ: Πανηλειακός

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής

Αχαρναϊκός - Κόρινθος 2 - 1
Φωστήρας - Χανιά 1 - 0
Παναιγιάλειος - Προοδευτική 4 - 1
Ρούβας - Αστέρας Μαγούλας 0 - 1
Πανηλειακός - Επισκοπή 1 - 1

Ρεπό: Γλυφάδα

*** Ο Εθνικός Αστέρας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής

Αστέρας Μαγούλας - Πανηλειακός 2 - 1 ()
Χανιά - Καλαμάτα 1 - 1
Φωστήρας - Αχαρναϊκός 1 - 1
Γλυφάδα - Επισκοπή 1 - 1
Κόρινθος - Παναιγιάλειος 1 - 1

ΡΕΠΟ: Προοδευτική

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής

Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος 1 - 1
Γλυφάδα - Αστέρας Μαγούλας 3 - 3
Πανηλειακός - Εθνικός Αστέρας 3 - 0
Ρούβας - Χανιά 1 - 2
Επισκοπή - Προοδευτική 1 - 0
28/ 1  Καλαμάτα - Φωστήρας 1 - 0

Ρεπό: Κόρινθος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου