Τρίτη, 21 Μαΐου 2013

Β΄ Κατηγορια: Τα αποτελέσματα της 35ης εως και 40ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 35ης αγωνιστικής

Εργοτέλης - Αναγέννηση Επανωμής 2 - 0
( 16' Χρυσοφάκης 59' Δωματάς )
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης 2 - 1
( 17' Φαγιέ 87' Ντακόλ - 48' πέναλτυ Κατσίκης )
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου 1 - 1
( 13' πέναλτυ Πουρτουλίδης - 58' Μπρέσκα )
Δόξα Δράμας - Καβάλα 2 - 0
( 54' Ταραλίδης 66' Καμινιώτης )
Φωκικός - Ηρακλής 0 - 1 ( 48' Σιατραβάνης )
ΑΕΛ - Πιερικός 4 - 2
( 36' πέναλτυ 63' Πόνσε 48' 66' Χασομέρης
- 44' πέναλτυ Γιαζιτζόγλου 73' Καραγκούνης )
Παναχαϊκή - Εθνικός Γαζώρου 2 - 0
( 65' Εντζοντό 67' Παμπόε )
Πανσερραϊκός - Ηρακλής Ψαχνών 1 - 0  ( 93' Σίμιτς )
Θρασύβουλος - Παναιτωλικός 1 - 3
( 30' Βασιλείου - 6' πέναλτυ 64' Μπόγιοβιτς 38' Κούσας )
Βύζας Μεγάρων - Καλλονή 0 - 0

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

Τα αποτελέσματα της 36ης αγωνιστικής:

Ηρακλής - ΑΕΛ 1 - 0 ( 12' πεναλτυ Κιρόφσκυ )
Απόλλων - Πανσερραϊκός 0 - 1  ( 72' Τοντόρωφ )
Παναιτωλικός - Νίκη Βόλου 0 - 0
Καβάλα - Βύζας Μεγάρων 1 - 0  ( 50' Χλωρός )
Εθνικός Γαζώρου - Θρασύβουλος 1 - 1
( 90' Σωτηρης Κωνσταντινίδης - 4' Πάνος )
Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας 0 - 0
Καλλονή - Φωκικός 3 - 0
( 3' Μανούσος 10' Γκόβας 27' Λεοζίνιο )
Πιερικός - Καλλιθέα 1 - 1  ( 19' Ντόικιτς - 11' Ντακόλ )
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εργοτέλης 1 - 2
( 40' Κυριακίδης - 16' Ζαχόρα 27' Γεωργίου  )
Ηρακλής Ψαχνών - Αναγέννηση Επανωμής 4 - 3
( 17' Πούλγκα 41' Σέγκος 52' Χαϊκάλης 87' Ντελέκος -
61' πεναλτυ Μωυσίδης 69' Νταντάμης 77' Τζανδάρης )

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Τα αποτελέσματα της 37ης αγωνιστικής

Αναγέννηση Επανωμής - Απόλλων Σμύρνης 1 - 3
( 86' αυτογκολ Χατζηζήσης - 44' αυτογκολ Κουλίδης 51' 77' Μανιάς )
Δόξα Δράμας - Βύζας Μεγάρων 1 - 0  ( 89' Ρούσεφ )
Φωκικός - Καβάλα 3 - 2
( 17' 83' Γουωρντεν 67' Νάστος - 30' αυτογκολ Κωστόπουλος 35' Χλωρός )
Ηρακλής Ψαχνών - Αναγέννηση Γιαννιτσών 5 - 1
( 5' 58' Πούλγκα 16' Γκέρσον 68' Στεπάνοβιτς 85' Γέσιτς - 50' Σκαθαρούδης )
Καλλιθέα - Ηρακλής 0 - 1  ( 61' Τάι )
ΑΕΛ - Καλλονή 0 - 1  ( 31' Μανούσος )
Νίκη Βόλου - Εθνικός Γαζώρου 1 - 0  ( 73' Κυριάκος )
Πανσερραϊκός - Πιερικός 3 - 0
( 35' Τοντόρωφ 48' Σίμιτς 78' Κόντος )
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου 2 - 0
Θρασύβουλος - Παναχαϊκή 0 - 0

Ρεπό: Παναιτωλικός

Τα αποτελέσματα της 38ης αγωνιστικής

Παναιτωλικός - Εργοτέλης 1 - 0  ( 43' Σίσιτς )
Καλλονή - Καλλιθέα 2 - 0
( 74' Κάντζι 94' Ντιμπαλά )
Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής Ψαχνών 2 - 0
( 28' Κατσιαρός 55' Κωστούλας )
Απόλλων Σμύρνης - Αναγέννηση Γιαννιτσών 4 - 2
( 14' Τσιλιγκίρης 33' Καραμαλίκης 35' Φαρινόλα 71' Μπάρκογλου
- 80' πέναλτυ 83' Χαρμάνας )
Ηρακλής - Πανσερραϊκός 2 - 0  ( 36' Τάι 89' Κιρόφσκυ )
Καβάλα - ΑΕΛ 1 - 1
( 84' πέναλτυ Χλωρός - 33' Ζεκίνια )
Παναχαϊκή - Νίκη Βόλου 0 -  1  ( 72' Τζιώρας )
Πιερικός - Αναγέννηση Επανωμής 1 - 0  ( 74' Καθάριος )
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 0 - 4
( 60' Τσιντασέλι 71' Ρούσεφ 88' πέναλτυ 90' Κάπελ )
Βύζας Μεγάρων - Φωκικός 1 - 0   ( 81' πέναλτυ Πουρής )

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

Τα αποτελέσματα της 39ης αγωνιστικής

Αναγέννηση Επανωμής - Ηρακλής 1 - 3
( 82' Παπατζίκος - 23' 68' Σιατραβάνης 33' Νατσούρας )
Εργοτέλης - Εθνικός Γαζώρου 1 - 0  ( 18' Μπουχαλάκης )
Αναγέννηση Γιαννιτσών - Πιερικός 3 - 1
( 6' Σπαθάρας 57' Σκαθαρούδης 87' Αρτσε - 21' Καρακατσάνης )
Δόξα Δράμας - Φωκικός 1 - 1  (37' Κάσσος - 41' Γουωρντεν )
Ηρακλής Ψαχνών - Παναιτωλικός 0 - 1  ( 56' Καμαρά )
Καλλιθέα - Καβάλα 2 - 2
( 23' Ντακόλ 47' Ατματζίδης - 80' Χλωρός 92' Κάργας )
ΑΕΛ - Βύζας Μεγάρων 1 - 0  ( 54' Ζεκίνια )
Νίκη Βόλου - Θρασύβουλος 2 - 0
( 18' πέναλτυ Φλίγκος 28' Λαλίν )
Πανσερραϊκός - Καλλονή 1 - 3
( 50' Κόντος - 15' 44' Κάντζι 76' Γάλας )
Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου 0 - 1   ( 69' Ογκουνσότο )

Ρεπό: Παναχαϊκή

Τα αποτελέσματα της 40ής αγωνιστικής

Εθνικός Γαζώρου - Ηρακλής Ψαχνών 1 - 1
( 62' Γαϊδαρτζής - 35' Γέσιτς )
Φωκικός - ΑΕΛ 0 - 0
Ηρακλής - Αναγέννηση Γιαννιτσών 3 - 1
( 11' Ισαάκ 12' Στεφανίδης 37' Στεφανίδης - 25' Αρτσε )
Καβάλα - Πανσερραϊκός 0 - 1  ( 30' πέναλτυ Σίμιτς )
Νίκη Βόλου - Δόξα Δράμας 0 - 0
Παναχαϊκή - Εργοτέλης 1 - 3
( 40' Βάντερσον - 42' Ρομάνο 43' πέναλτυ Γκαντιάγκα 73' Κοζορώνης )
Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου 0 - 2  ( 47' Παλαιολόγος 82' Μπολάτι )
Καλλονή - Αναγέννηση Επανωμής 3 - 1
( 29' Κάντζι 31' 47' Λεοζίνιο - 80' Τοπούζης )
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης 0 - 0
Βύζας Μεγάρων - Καλλιθέα 2 - 1  ( 57' 85' Κρολ - 4' Ατματζίδης )

Ρεπό: Θρασύβουλος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου